KONST / Litografier / Färglitografi 10245226
nr 1024 5226
Färglitografi
signerad, 'Mars', EA-upplaga, -95, motivet: 22x27
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 20:30:12
250 kr
350 kr
Waldemarsudde